Systemy telewizji przemysłowej

Działamy kompleksowo - doradzamy, dostarczamy urządzenia
zajmujemy się montażem systemów monitoringu oraz telewizji przemysłowej

Security guard monitoring modern CCTV cameras in surveillance room

Monitoring przemysłowy

Skuteczna ochrona osób i mienia poprzez monitoring i system telewizji przemysłowej. Kompleksowo dobierzemy optymalny system dla Twojej firmy. Zajmujemy się również serwisowaniem istniejących już rozwiązań i urządzeń.

Different equipment of security system on grey background

Systemy cyfrowe IP CCTV

Oferujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania montażu systemu CCTV z wykorzystaniem zapisu na dyskach serwera. Obecnie odchodzi się od nieefektywnych systemów telewizji analogowej. Montaż telewizji przemysłowej z systemem cyfrowego zapisu, otwiera nowe możliwości kontrolowania tego co dzieje się w Państwa firmie. Stała kontrola i dostęp do zapisu systemu monitoringu z każdego miejsca na świecie to nowe możliwości, które są dostępne dzięki roziwązaniom najwyższej klasy.

Male Officer Works on a Computer with Surveillance CCTV Video in a Harbour Monitoring Center with Multiple Cameras on a Big Digital Screen. Employee Uses Radio to Give an Order or Report.

Monitoring IP

Kamery cyfrowe mają większą rozdzielczość od analogowych, standardem są już kamery megapikselowe, analogowe systemy monitorujące mają maksymalną rozdzielczość 0,4 megapiksela. W rozwiązaniach monitoringu IP można stosować różne proporcje obrazu, np. 16:9. Monitoring IP – kamery cyfrowe mogą wykrywać ruch, a także przesyłać dźwięk w obie strony. Systemy monitoringu cyfrowego można integrować z systemami analogowymi. Można bez problemu łączyć w jedną całość np. systemy kontroli dostępu (KD), systemy rejestracji czasu pracy (RCP), inteligentne zarządzanie budynkiem (BMS), systemy przeciwpożarowe z systemem monitoringu wizyjnego – czyli większość systemów zarządzania i bezpieczeństwa. Systemy cyfrowe mogą być zasilane za pośrednictwem portów PoE (Power over Ethernet).

telewizja przemysłowa monitoring - dla kogo?

– spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe
– firmy nadzorujące parkingi osiedlowe
– hurtownie towarów łatwo zbywalnych
– właściciele posesji, domów wolnostojących oraz domków letniskowych
– sklepy
– itp.
Close-up Of A Woman Monitoring Home Security Cameras On Laptop Over The Blue Print
Female hand with tablet computer and different equipment of security system on home plan

telewizja przemysłowa, monitoring - zalety

– podgląd i kontrolę z dowolnego komputera podłączonego do sieci lokalnej lub internetu
– cyfrową rejestrację obrazu z wszystkich kamer
– praca w trybie ciągłym lub tylko po wykryciu ruchu
– rejestrację w warunkach skrajnego nasłonecznienia jak i w całkowitych ciemnościach
– wygodne przeglądanie, przeszukiwanie archiwów z uwzględnieniem czasów nagrań
– możliwość współpracy z systemami alarmowymi, RCP, KD
– wiele innych funkcji

Monitoring kas fiskalnych

Zadaniem systemu jest rejestracja obrazu wszystkich transakcji dokonywanych na poszczególnych stanowiskach kasowych i równoczesny zapis zdarzeń jakie występują w systemie kasowym. Realizowane jest to poprzez nakładanie napisów z pochodzących z kasy fiskalnej bezpośrednio na obraz pochodzący z kamery przemysłowej rejestrującej samą transakcję. Pozwala to na weryfikację transakcji zarejestrowanych w kasie z zapisanym w systemie telewizji przemysłowej rzeczywistym obrazem. Jest to rozwiązanie korzystne zarówno dla właścicieli obiektów handlowych, którym zapewnia nadzór nad prawidłowością transakcji kasowych, jak również dla klientów, którzy mają gwarancję bezpiecznego dokonywania zakupów.

Empty cash desk with payment terminal and customers in queue in supermarket