Sieci i systemy niskoprądowe

Rodzaje instalacji niskoprądowych

– sieci komputerowe LAN i okablowanie strukturalne
– systemy alarmowe (SSWiD)
– kontrola dostępu (KD)
– telewizja przemysłowa CCTV, monitoring
– domofony i wideodomofony
– systemy przeciwpożarowe
– centrale oddymiające
– rejestracja czasu pracy RCP
– systemy wykrywania pożaru SAP
– telefony i centrale telefoniczne    
Close-up Of A Woman Monitoring Home Security Cameras On Laptop Over The Blue Print
313d1e13-fb7e-4542-96b2-7423217ebe99

Centrale oddymiające i oddymiania

Centrale oddymiające czy tzw. centrale oddymiania służą do uruchamiania urządzeń elektrycznychsystetu oddymiania na podstawie sygnału alarmowego z czujek dymu termicznych lub optycznych, z ręcznych ostrzegaczy pożarowych tzw. przycisków ROP lub z innej centrali (np. SAP z układu automatyki budynku).
Montowane przez ADNER Group centrale oddymiania wyposażone są w akumulatory, centrale takie są niewrażliwe na brak napięcia zasilającego i mogą czuwać przez 72 godziny po jego zaniku, a po tym czasie możliwe jest jednokrotne uruchomienie urządzeń (np. uruchomienie klap oddymiających)

centrale oddymiające w ofercie adner group

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu instalacji systemów oddymiania i central oddymiających. Doradzamy, dostarczamy urządzenia, zajmujemy się montażem oraz serwisem już istniejących urządzeń. Posiadamy własną ekipę montażowo – serwisową, która zapewni Państwu w pełni profesjonalną obsługę. Nasi specjaliści to – zaufanie, jakość solidność a przede wszystkim 15 – letnie doświadczenie.

Close-up Of A Woman Monitoring Home Security Cameras On Laptop Over The Blue Print
shutterstock_1498120562

kontrola dostępu system kd

– systemy mechaniczne kontroli dostępu (Master Key) oparte o wkładki i zamknięcia mechaniczne. Na podstawie planu klucza tworzymy poziomy dostępu dla poszczególnych użytkowników w obiekcie lub firmie
– systemy mechatroniczne kontroli dostępu pracujące off-line, w których klasyczne zamknięcia mechaniczne uzupełnione są o dodatkową weryfikację realizowaną za pomocą zintegrowanych czytników