Sieci komputerowe

Kompleksowa budowa sieci komputerowych
wraz z ich utrzymaniem oraz pełnym serwisem

Podstawy-sieci-komputerowych

Sieci LAN & WAN

Sieć jest jednym z fundamentalnych elementów każdej infrastruktury IT, dlatego trudno dzisiaj wyobrazić sobie sprawnie funkcjonującą organizację, która nie posiadałaby bezpiecznego i ciągłego dostępu do sieci transmisji danych. Zakłócenia w poprawnym funkcjonowaniu sieci mogą doprowadzić do przerwania ciągłości kluczowych procesów biznesowych, a to może skutkować poważnymi konsekwencjami. W ramach rozwiązania Grupa ADNER oferuje pełny wachlarz usług niezbędnych do budowy bezpiecznych i niezawodnych sieci.

voi-cara-mengubah-protokol-internet-wifi

Sieci Wireless

Wdrażamy sieci WiFi we wszystkiego rodzaju obiektach z wykorzystaniem technologii zapewniającej najlepszy zasięg sygnału i najwyższe przepustowości sieci.  Oferowane przez nas rozwiązania dostosowane są do specyfiki każdej branży. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa naszego klienta oferujemy optymalne rowiązanie – niezależnie do tego czy sieć bezprzewodowa instalowana jest w pensjonacie czy też na stadionie.

Slide4-2

Projektowanie sieci

Wdrażamy sieci WiFi we wszystkiego rodzaju obiektach z wykorzystaniem technologii zapewniającej najlepszy zasięg sygnału i najwyższe przepustowości sieci.  Oferowane przez nas rozwiązania dostosowane są do specyfiki każdej branży. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa naszego klienta oferujemy optymalne rowiązanie – niezależnie do tego czy sieć bezprzewodowa instalowana jest w pensjonacie czy też na stadionie

Sieci komputerowe

– LAN & WAN
– Security
– Unified Communication
– Wireless
– Projektowanie i wdrażanie

546187